سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) :  رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار از رشد ۲۰ درصدی پذیرش دانشجوی جدیدالورود در این دانشگاه خبر داد.

دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

دکتر امین بهزادمهر با اشاره به ثبت‌ نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، اظهار کرد: بیش از ۸۰۰ دانشجو در ۴۲ رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکتری، این دانشگاه تخصصی را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کرده اند.

وی ادامه داد: این ستاد با هشت کمیته تخصصی تشکیل و طی جلسات متعدد با بیش از ۵۰ ساعت کار مفید و با حضور ۴۰ نیروی توانمند تمامی موارد مورد نیاز دانشجویان رصد کرد و اقدامات لازم برای آماده‌سازی این موارد صورت گرفت که از این جمله می‌توان به حضور نماینده بانک، دفتر پیشخوان دولت و فوریت‌های پزشکی به مدت پنج روز در محل ثبت‌نام از دانشجویان جدیدالورود اشاره کرد که این مهم پس از بررسی و نظرسنجی‌های صورت گرفته از دانشجویان و خانواده‌های آنان با رضایت۹۸ درصدی همراه بوده است.

رئیس ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار خاطرنشان کرد: با منسجم‌سازی تمامی مراحل ثبت‌نام در یک مکان توانستیم از سردرگمی و هدررفت وقت دانشجویان و بالطبع خانواده‌های آنان جلوگیری کنیم که این اقدام موجب شده بود تا فرآیند ثبت‌نام در کمترین زمان ممکن با آسودگی خیال دانشجویان صورت گیرد.

بهزادمهر برنامه‌ریزی هدفمند و مشارکت دلسوزانه اعضای ستاد را مهمترین عامل موفقیت این دانشگاه در کسب رضایت‌مندی بسیار بالای دانشجویان و خانواده‌های آنان عنوان کرد و یادآور شد: بطور حتم همیاری و هدایت دانشجو در اولین مراحل ورود و ثبت‌نام می‌تواند دیدی باز و مثبت از مجموعه دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی در خاطر آن‌ها و خانواده های‌شان به یادگار بگذارد.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون دات نت

  • پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
  • دکتر امین بهزادمهر رئیس ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
  • ظرفبت دکتری دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
  • ثبت‌ نام دانشجویان دکتری دانشگاه چابهار