سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون دکتری ۹۳ : ستاد توسعه فناوری نانو با ارایه بیش از ۱۲۹ میلیارد ریال به بیش از ۱۵ هزار محقق از آنها حمایت کرد.

ستاد ویژه فناوری نانو در سال گذشته ( از فروردین تا دی ماه سال گذشته ) این مبلغ را به محققان فناوری نانو ارایه کرد.

همچنین این ستاد در اسفندماه سال گذشته مبلغ ۱۲ میلیارد ، ۳۲۴ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال را به بیش از ۱۶۰۰ محقق فناوری نانو پرداخت کرد.

این حمایت ها مربوط به افرادی بود که درخواست حمایت تشویقی آنها تا آخر دی ماه ۱۳۹۲ در ستاد فناوری نانو ، تایید شده و مشکلی برای پرداخت مانند اشکال در شماره حساب ، شرکت نکردن در کنگره های مورد تایید ستاد و ارایه مقاله نداشتند.

ستاد ویژه فناوری نانو اعلام کرد که این حمایت های مالی شامل ارایه پنج میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال برای نگارندگان ۳۲۹ مقاله آی اس آی، ارایه سه میلیارد و ۷۲ میلیون ریال برای نگارندگان ۵۳۳ پایان نامه کارشناسی ارشد (دانشجو) با ،پرداخت یک میلیارد و ۴۵۶ میلیون ریال برای نگارندگان ۵۱۰ پایان نامه کارشناسی ارشد (استاد راهنما) ، ارایه بیش از یک میلیارد ریال برای ۸۷ پایان نامه دکتری (دانشجو) ، ارایه ۶۶۵ میلیون ریال برای ۸۴ استاد راهنمای پایان نامه های ، ۱۴۸ میلیون ریال برای ۲۷ مقاله علمی پژوهشی ، پرداخت ۸۵میلیون ریال برای ۱۷ مقاله ارایه شده در کنگره خارجی و موارد دیگر بوده است .

همچنین مرحله دوم حمایت تشویقی از پایان نامه ها مربوط به افرادی است که در چهاردهمین همایش دانش آموختگان نانو، نهمین سمینار سالانه الکتروشیمی ایران و سومین و چهارمین دوره توانمند سازی سرمایه های انسانی فناوری نانو شرکت کرده اند .

تمامی فارغ التحصیلان رشته های فناوری نانو برای دریافت بخش دوم حمایت تشویقی ملزم به شرکت در یکی از همایش های مورد تایید ستاد هستند. این همایش ها توسط انجمن های علمی و با حمایت ستاد برگزار می شوند و دانشجویان باید علاوه بر ارایه مقاله در همایش ،در کارگاه های برگزار شده توسط ستاد نیز شرکت کنند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

حمایت مالی از پایان نامه دکتری نانو

حمایت مالی از پایان نامه کارشناسی ارشد – حمایت مالی از پایان نامه دکتری -حمایت مالی از پایان نامه دکتری نانو و کارشناسی ارشد نانو حمایت های مالی فناوری نانو .