سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری 93مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت ‌نام بیش از ۱۰ هزار نفر در آزمون دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۲ تا صبح امروز خبر داد.
حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز ثبت ‌نام آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 93 از روز گذشته و پایان این مهلت تا ساعت 24 روز دوشنبه 11 آذر ماه گفت: هر یک از داوطلبان علاقه‌‌مند شرکت در این آزمون ضرورت دارد با مطالعه اطلاعیه منتشر شده این سازمان درباره شرایط عمومی و اختصاصی و دیگر ضوابط مربوط به ثبت ‌نام در صورت واجد شرایط بودن، نسبت به ثبت ‌نام اقدام کنند.

نحوه ثبت نام آزمون دکتری ۹۳

وی افزود: داوطلبان رشته‌های گروه‌های آموزشی علوم انسانی، فنی و مهندسی، کشاورزی و همچنین گروه آموزش پزشکی (پذیرش در رشته‌های گروه پزشکی فقط برای دانشگاه تربیت مدرس صورت می‌‌گیرد) ضرورت دارد که با مطالعه اطلاعیه‌ سازمان در خصوص اصلاحات دفترچه راهنما و کد رشته‌های جدید در آزمون دکتری نیمه‌متمرکز سال 93، نسبت به ثبت ‌نام اقدام کنند.
توکلی با اشاره به نحوه پرداخت وجه اینترنتی ثبت ‌نام اذعان داشت:داوطلبان باید به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ 315 هزار ریال به عنوان وجه ثبت ‌نام شرکت در آزمون یک کد رشته امتحانی نسبت به ثبت ‌نام اقدام کنند.
مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: بر اساس ضوابط، هر داوطلب می‌‌تواند در یک کد رشته متناسب با رشته‌تحصیلی خود ثبت ‌نام و در آزمون شرکت کند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد:به داوطلبان ثبت ‌نام توصیه می‌شود پس از انتخاب رشته مطابق دستورالعمل ثبت ‌نام یا دفترچه شماره یک ابتدا نسبت به تکمیل فرم پیش‌نویس تقاضانامه که در صفحه 45 دفترچه چاپ شده است، نسبت به تکمیل فرم الکترونیکی ثبت ‌نام اقدام کنند.
توکلی تاکید کرد:ثبت ‌نام داوطلبان زمانی تکمیل شده که در مراحل ثبت ‌نام از سیستم شماره پرونده شش رقمی و کد پیگیری 16 رقمی دریافت کنند.
مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان اظهار داشت: تا ۸ صبح امروز ۱۰ هزار و ۳۱۶ نفر با تکمیل تقاضانامه الکترونیکی برای ثبت ‌نام اقدام کردند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

ثبت ‌نام آزمون دکتری 93

ثبت ‌نام آزمون دکتری 93 : آمار ثبت نام در آزمون دکتری 93 تا امروز | نحوه ثبت ‌نام آزمون دکتری 93 | شرایط ثبت نام آزمون دکتری 93 | مهلت ثبت ‌نام آزمون دکتری 93 | آخرین اخبار دکتری سراسری و دکتری ذلنشگاه آزاد در سایت آزمون دکتری