سایت‌‌آزمون‌دکتری‌ ( www.PhdAzmoon.Net )  آزمون دکتری پردیس خودگردان ۹۳ : صبح روز جمعه مورخ ۲۱/۶/۹۳ آزمون دکتری نیمه متمرکز پردیس خودگردان برگزار شد

آزمون دکتری نیمه متمرکز پردیس خودگردان برگزار شد | ظرفیت پذیرش هزار و ۵۶۱ نفر

کارت شرکت در آزمون در روز سه شنبه ۱۸ شهریورماه توزیع شد و آزمون امروز جمعه ۲۱ شهریورماه در مراکز استانهای کشور بجز استان مازندران برگزار می شود.

حسین توکلی مشاور ارشد سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران، گفت: ثبت نام در‌ آزمون دوره های دکتری نیمه متمرکز سال ۹۳، پردیس خودگردان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی از روز سه شنبه ۱۷ تیرماه ۹۳ آغاز و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده در روز دوشنبه ۳۰ تیرماه ۹۳ پایان یافت.

وی افزود: در این آزمون ۲۴ هزار و ۸۸ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۸ هزار و ۹۰ نفر زن و ۱۵ هزار و ۹۹۸ نفر مرد هستند.

توکلی در خصوص کد رشته های امتحانی در این آزمون اظهار داشت: این آزمون در ۷ گروه آموزشی و ۱۴۴ کد رشته امتحانی که شامل ۳۶ کد رشته علوم انسانی، ۲۹ کد رشته علوم پایه، ۳۱کد رشته فنی و مهندسی، ۳۰ کد رشته کشاورزی و منابع طبیعی، ۳ کد رشته هنر، ۹ کد رشته دامپزشکی و ۶ کد رشته زبان برگزار می شود.

توکلی تصریح کرد: کارت شرکت در آزمون در روز سه شنبه ۱۸ شهریورماه توزیع شد و آزمون امروز جمعه ۲۱ شهریورماه در مراکز استانهای کشور بجز استان مازندران برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: میزان ظرفیت دانشجو در این رشته هزار و ۵۶۱ نفر است که البته نتایج این آزمون نیز با توجه به انجام مصاحبه در اواخر شهریورماه اعلام می شود.

زمان بندی احتمالی اعلام نتایج آزمون دکتری پردیس ۹۳ و شروع کلاس ها

موفقیت در مصاحبه دکتری – راههای موفقیت در مصاحبه دکتری – ناگفته های مصاحبه دکتری

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون