زمان برگزاری مصاحبه آزمون دکتری در دانشگاه‌های بزرگ کشور – مصاحبه‌ های دکترای دانشگاه امیرکبیر

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۳ و انتخاب رشته داوطلبان مجاز فرصت آن رسیده تا داوطلبانی که به گفته مشاور عالی سازمان سنجش ۲٫۲۶ برابر ظرفیت به دانشگاه‌ها معرفی شده‌اند، مدارک و سوابق خود را برای بررسی و سپس مصاحبه به دانشگاه‌ها ارائه دهند.
به گزارش سایت آزمون دکتری www.PhdAzmoon.net به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بر این اساس دانشگاه ‌های بزرگ شهر تهران در زمان‌های مختلف اقدام به برگزاری مصاحبه علمی خود می‌کنند.

تاریخ مصاحبه‌ های دکترای دانشگاه امیرکبیر

در اطلاعیه این دانشکده آمده است که تاریخ مصاحبه‌ ها در بازه زمانی ۲۴ خرداد تا ۴ تیر ماه ۹۳ خواهد بود و زمان قطعی مصاحبه برای هر یک از دانشکده‌ ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه امیرکبیر

زمان تاریخ تحویل مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه امیرکبیر : داوطلبان معرفی شده به دانشگاه امیرکبیر نیز باید از ۲۰ تا ۲۴ اردیبهشت ماه برای تحویل مدارک مورد نیاز به دانشکده مربوطه بصورت حضوری مراجعه کنند که بعد از تاریخ ذکر شده مدرکی از داوطلبان تحویل گرفته نمی‌شود.

ادرس سایت دانشگاه امیرکبیر

دانشگاه صنعتی امیرکبیر
www.aut.ac.ir
Amirkabir University of Technology
آشنایی با دانشگاه، کتابخانه ها، اعضاء هیئت علمی و نیز معرفی سمینارها و تحقیقات علمی و پژوهشی – انگلِسی

نرخ‌ های متفاوت دانشگاه ها برای مصاحبه دکتری

فهرست گران ترین مصاحبه‌ ها – گران ترین نرخ مصاحبه آزمون دکترا را کدام دانشگاه می گیرد

دوستان و کاربران عضو و مهمان سایت آزمون دکتری می توانند در همین صفحه دیدگاه های خودشان را ارسال نمایند، مواردی همچون چگونگی مراجعه به دانشگاه ، مراحل مصاحبه ، مدارک مصاحبه،سوالات مصاحبه دکتری ، هزینه مصاحبه، سرویس دهی زمان مصاحبه ، اتاق و محل مصاحبه ، اساتید مصاحبه کننده، سوالات تخصصی مصاحبه دکتری و ….

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,