زمان برگزاری مصاحبه آزمون دکتری در دانشگاه‌های بزرگ کشور – مصاحبه دکتری دانشگاه تهران

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۳ و انتخاب رشته داوطلبان مجاز فرصت آن رسیده تا داوطلبانی که به گفته مشاور عالی سازمان سنجش ۲٫۲۶ برابر ظرفیت به دانشگاه‌ها معرفی شده‌اند، مدارک و سوابق خود را برای بررسی و سپس مصاحبه به دانشگاه‌ها ارائه دهند.

برگزاری مصاحبه علمی دانشگاه تهران

به گزارش سایت آزمون دکتری www.PhdAzmoon.net به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا )، بر این اساس دانشگاه ‌های بزرگ شهر تهران در زمان‌ های مختلف اقدام به برگزاری مصاحبه علمی خود می‌کنند.

مصاحبه دکتری دانشگاه تهران در دوره‌های روزانه

مصاحبه دانشگاه تهران در دوره‌های روزانه، نوبت دوم و همچنین پردیس‌های خودگردان از ۲۰ اردیبهشت آغاز می‌شود و تا ۳۱ خرداد ادامه خواهد داشت که به این ترتیب دانشگاه تهران از لحاظ بازه زمانی برگزاری مصاحبه به نوعی رکورددار است.

مصاحبه دکتری دانشگاه تهران در دوره‌های نوبت دوم

مصاحبه دکتری دانشگاه تهران در دوره‌های نوبت دوم از ۲۰ اردیبهشت آغاز می‌شود و تا ۳۱ خرداد ادامه خواهد داشت .
دانشگاه تهران از لحاظ بازه زمانی برگزاری مصاحبه به نوعی رکورددار است.

مصاحبه دکتری دانشگاه تهران در پردیس‌های خودگردان

مصاحبه دکتری دانشگاه تهران در پردیس‌های خودگردان از ۲۰ اردیبهشت آغاز می‌شود و تا ۳۱ خرداد ادامه خواهد داشت که به این ترتیب دانشگاه تهران از لحاظ بازه زمانی برگزاری مصاحبه به نوعی رکورددار است.

ادرس سایت دانشگاه تهران www.ut.ac.ir

دانشگاه تهران
ut.ac.ir/
رویدادهای مهم دانشگاه تهران , اخبار دانشگاه تهران , آلبوم عکس دانشگاه تهران , تقویم دانشگاه تهران , منابع و مراجع علمی … تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه تهران است.

نرخ‌ های متفاوت دانشگاه ها برای مصاحبه دکتری

فهرست گران ترین مصاحبه‌ ها – گران ترین نرخ مصاحبه آزمون دکترا را کدام دانشگاه می گیرد

دوستان و کاربران عضو و مهمان سایت آزمون دکتری می توانند در همین صفحه دیدگاه های خودشان را ارسال نمایند، مواردی همچون چگونگی مراجعه به دانشگاه ، مراحل مصاحبه ، مدارک مصاحبه،سوالات مصاحبه دکتری ، هزینه مصاحبه، سرویس دهی زمان مصاحبه ، اتاق و محل مصاحبه ، اساتید مصاحبه کننده، سوالات تخصصی مصاحبه دکتری و ….

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,