پی اچی دی آزمون ، سایت آزمون دکتری
ما را بخاطر بسپارید ...
تبلیغات :
تبلیغات دکتری
> > کنفرانس بین المللی روانشناسی ، علوم اجتماعی و علوم انسانی

کنفرانس بین المللی روانشناسی ، علوم اجتماعی و علوم انسانیپیشنهاد شگفت انگیز کارین

برای اولین بار، شرکت سرآمد همایش کارین پیشنهاد ویژه ای را به عنوان هدیه نوروزی به پژوهشگران، اساتید و دانشجویان محترم تقدیم می کند. عیدی مجموعه بین المللی کارین دو شب اقامت رایگان در شهر زیبای استانبول برای ثبت نام کنندگان حضوری می باشد.در پی پیچیدگی بی سابقه و چالش های وجودی انسان، دومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی، روانشناسی و علوم اجتماعی با هدف گرد هم آوردن جامعه دانشگاهی، محققان و پژوهشگران به منظور تبادل و به اشتراک گذاری تجارب و نتایج تحقیقات خود در مورد تمام جنبه های علوم انسانی، روانشناسی و علوم اجتماعی برگزار می گردد. همچنین این کنفرانس فرصتی را برای ارائه و بحث میان رشته ای در مورد جدید ترین نوآوری ها، روندها، نگرانی ها و چالش های عملی مواجه شده و راه حل های اتخاذ شده در زمینه های فوق الذکر، فراهم می کند. با توجه به اهمیت علم و فن آوری در جهان امروز، نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح جهانی وجود دارد. از این رو، پس از برگزاری موفق دوره اول کنفرانس بین المللی علوم انسانی، روانشناسی و علوم اجتماعی در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۴ مطابق با ۱۸ November 2015 در ایران – تهران، شرکت سرآمد همایش کارین در صدد است دوره دوم این کنفرانس را با مشارکت دو دانشگاه صباحتین زایم استانبول و دانشگاه فنی مهندسی کاناس، در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ مطابق با ۱۵ March 2016 در استانبول ترکیه برگزار نماید.

مزایا و ویژگی های برجسته دومین کنفرانس بین المللی
علوم انسانی، روانشناسی و علوم اجتماعی
img
ثبت نام کنید
www.2hpsconf.com

کمیته اجرایی کنفرانس پذیرای اساتید مطرحی از کشورهای مختلف به عنوان کمیته علمی و شرکت کنندگانی از ۲۰ کشور به ویژه از کشورهای کانادا، مکزیک، فرانسه، ایتالیا، آلمان، آمریکا، کره جنوبی، هند، بنگلادش، امارات متحده عربی، استرالیا، مالزی، ترکیه، گرجستان، جمهوری آذربایجان، لیتوانی، هلند و ایران می باشد.


img


گزارش دوره اول – تهران
هم اکنون اطلاعات و گزارش های تصویری دوره اول این کنفرانس در سایت " 2hpsconf.com" قابل مشاهده می باشد.محورهای کنفرانس

img

در این راستا کمیته علمی و اجرایی کنفرانس، از تمامی اساتید، پژوهشگران و مسئولان اجرایی دعوت می نمایند مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس و یا زمینه های مرتبط می باشد به صورت فردی و یا با مشارکت گروهی به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. علاوه بر این، علاقمندان به این حوزه می توانند بدون ارائه مقاله، به عنوان شرکت کننده آزاد از این رویداد علمی استفاده کنند.

آدرس دبیرخانه : تهران، بالاتر از میدان فاطمی،خیابان یوسف آباد، بن بست هفتم، پلاک ۱۴، طبقه ۴، واحد ۶٫ تلفن تماس : ۸۸۵۵۲۰۸۱-۰۲۱ www.2hpsconf.com info@2hpsconf.com

برای از دست ندادن آخرین اخبار دکتری تخصصی PhD ، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید :