سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از مطرح شدن مباحثی مبنی بر ادغام دانشگاه شهید عباسپور در دانشگاه شهید بهشتی، گفت: در صورت اعلام رسمی این ادغام کمیسیون آموزش و تحقیقات مراتب اعتراض خود را اعلام می‌کند.
میر‌قسمت موسوی‌اصل با انتقاد از طرح موضوع ادغام دانشگاه شهید عباسپور در دانشگاه شهید بهشتی، گفت: ادغام دانشگاه شهید عباسپور در دانشگاه شهید بهشتی فعلاً در حد یک شایعه است زیرا اگر چنین اتفاقی بیفتند به طور حتم کمیسیون آموزش و تحقیقات در جریان قرار می‌گرفت.
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: پیش از این نیز کمیسیون آموزش و تحقیقات در بحث ادغام دانشگاه ایران در دانشگاه علوم پزشکی تهران قدرتمندانه ورود پیدا کرد.
وی ادامه داد: معمولاً دانشگاه‌های درجه ۲ یا درجه ۳ در دانشگاه‌های بزرگتر ادغام می‌شوند از این رو ضرورتی برای ادغام دانشگاه شهید عباسپور که از جمله دانشگاه‌های سرآمد کشور است با دانشگاه شهید بهشتی وجود ندارد.
کمیسیون آموزش وتحقیقات همانطور که در جریان ادغام دانشگاه ایران در دانشگاه علوم پزشکی تهران مراتب مخالفت خود را ابراز کرد در صورت تصمیم بر این قضیه نیز اعتراض خود را به این رفتار منعکس خواهد کرد. از این رو در صورت اعلام رسمی این ادغام کمیسیون آموزش و تحقیقات مراتب اعتراض خود را اعلام می‌کند.
پیش از این دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه شهید بهشتی درباره غیرقانونی بودن تلفیق دانشگاه شهید عباسپور و دانشگاه شهید بهشتی گفت بود: شورای عالی گسترش وزارت بالاترین مقام است که برای تاسیس،لغو،ارتقاء و الحاق موسسات حوزه آموزش عالی تصمیم می گیرد.(متن کامل را اینجا بخوانید)

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون