معاون پژوهشی پژوهشگاه شاخص پژوه جزئیات حمایت از پژوهش ها و تحقیقات اقتدارآفرین، بالاخص حمایت از تحقیقات و پایان نامه های دانشجویی مرتبط توسط این پژوهشگاه را اعلام کرد.
«پروفسور ایران غازی» در این زمینه اظهار داشت: پژوهشگاه شاخص پژوه در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با توسعه علمی و بهره وری ازظرفیت پژوهشگران، دانشگاه ها و مراکز علمی – پژوهشی، ازایده ها وتفکرات پژوهشگران وهمچنین پایان نامه های دانشجویی در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد ودکتری حمایت می نماید.
وی افزود: طبق برنامه پنجم توسعه کشور و براساس سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، به منظور توسعه علم وفناوری و فراهم شدن زمینه جذب نخبگان، حمایت پژوهشگاه از پژوهش های دانشگاهی در پیمودن این مسیر را به دنبال داشته که این امر رسیدن به هدف نهایی یعنی ارتقای سطح علمی کشور را تسهیل می نماید.
از این رو این پژوهشگاه موضوعاتی مانند: فناوری های نوین، طرح های جامع ایمنی ومدیریت بحران، کارآفرینی و آینده پژوهی و عملیاتی نمودن سیاست های علم و فناوری «ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)» را از جمله مواردی دانست که پژوهشگاه شاخص پژوه در تلاش برای ارائه راهکارهایی جهت عملیاتی نمودن عناوین می باشد.
پروفسور غازی درادامه: انجام مطالعات لازم در زمینه ارتقای فرهنگ پژوهش با توجه به نیازهای حاضرکشور، ارائه مدل تأمین درآمد پایدار از فرآیند تجاری سازی دانش و فناوری وتأمین منابع مالی پایدار از ایده های خلاقانه با درنظرگرفتن شرایط طرح ها را، از زمینه های مورد نظر برای تحقیق و پژوهش در این فراخوان برشمرد.
پژوهشگران و علاقه مندان گرامی می توانند پیشنهادات، ایده ها و طرح های تحقیقاتی خود را از طریق پست الکترونیکی info@bpshakhespajouh.ac.ir جهت اطلاع، بررسی وحمایت ارسال فرمایند.

 

حمایت مالی از پایان نامه های دانشجویی دکتری کارشناسی ارشد تحقیقات

حمایت از تحقیقات و پایان نامه های دانشجویی حمایت مالی از ایده ها و تفکرات پژوهشگران | حمایت پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد | حمایت از پایان نامه های دکتری