نتایج درخواست آن دسته از پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد که پیش از این در سایت www.azmoon.net برای جابجایی در رشته/ محل موردنظر خود ثبت‌نام کرده‌اند، اعلام شد.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، گفت: نتایج درخواست آن دسته از پذیرفته شدگانی که پیش از این در سایت www.azmoon.net برای جابجایی در رشته/ محل موردنظر خود ثبت‌نام کرده‌اند، اعلام شد.

علوی فاضل افزود: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.net از نتیجه درخواست خود مطلع شوند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در زمینه اعلام نتایج اعمال سهمیه برای برخی از داوطلبان گفت: با توجه به اجرای قانون خدمات جامع ایثارگران در آزمون‌های دانشگاه آزاد، نتایج اجرای این قانون در اعلام نتایج اصلی و تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی و رشته‌های غیرپزشکی آزمون سراسری به همراه نتایج متأخرین سهمیه این آزمون‌ها بر روی سامانه اعلام نتایج معاونت سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.com اعلام شد.

علوی فاضل در زمینه زمان ثبت نام پذیرفته شدگان جابجایی‌ها و سهمیه‌ها گفت: این دسته از داوطللبان می‌توانند از روز چهارشنبه به واحدهای پذیرفته شده مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

اعلام نتایج جابجایی دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد دکتری دانشگاه آزاد

نتایج جابجایی دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد. نتایج جابجایی دانشگاه آزاد | جابجایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد | جابجایی دکتری دانشگاه آزاد