سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) نتایج آزمون دکتری 92 : مشاور عالی سازمان سنجش از افزایش تعداد معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون دکتری 92 برای انجام مصاحبه خبر داد و گفت: اسامی واجدین شرایط شرکت در مصاحبه ساعت 20 امشب منتشر می‌شود.
حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، با اشاره به افزایش تعداد معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون دکتری 92، گفت: بر اساس گزینش علمی انجام شده و برنامه زمانی پیش‌بینی شده از ساعت 20 امشب فهرست اسامی 21 هزار و 88 نفر از معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت هر یک از کد رشته محل‌های آزمون دکتری در 5 کد رشته محل از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام می‌شود.
وی با اشاره به معرفی ۲۱ هزار و ۸۸ داوطلب واجد شرایط، اظهارکرد: از این تعداد ۷۷۳۲ داوطلب زن و ۱۳ هزار و ۳۵۶ داوطلب مرد هستند که به عبارت دیگر ۳۶٫۶۷ درصد داوطلبان زن و ۶۳٫۳۳ درصد مرد هستند.
توکلی افزود: پیش از این تعداد معرفی‌شدگان واجد شرایط برای مصاحبه 20 هزار و 479 نفر بود که این میزان در آخرین گزینش علمی افزایش یافت.
وی با اشاره به اعلام اسامی معرفی‌شدگان حداکثر در پنج کد رشته محل، گفت: هر یک از دعوت‌شدگان به مصاحبه در یک، دو، سه، چهار یا پنج کد رشته محل به مصاحبه دعوت شده‌اند.
مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آغاز زمان مصاحبه معرفی‌شدگان از دهه سوم اردیبهشت ماه، گفت: این دسته از داوطلبان باید با همراه داشتن مدارک لازم و بر اساس برنامه زمانی که آن زمان اعلام می‌شود، به دانشگاه‌های پذیرنده دانشجو مراجعه کنند

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون