سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس بنیاد نخبگان خوزستان از برنامه‌ریزی برای برگزاری اولین استارتاپ ویکند ملی تخصصی "ریزگردها" با همکاری جهاددانشگاهی خبر داد.

P358.jpg

دکتر علیرضا زراسوندی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: درصدد هستیم با همکاری جهاد دانشگاهی اولین استارتاپ ویکند ملی تخصصی در حوزه ریزگردها را در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا شرکت‌های دانش‌بنیان تخصصی در حوزه ریزگردها که محصول‌محور هستند، برای حضور در این رویداد دعوت می‌شوند.

مدیر مرکز تحقیقات منطقه‌ای ریزگردها با اشاره به اتمام پروژه منشأیابی داخلی ریزگردها در این مرکز، افزود: با اجرای این پروژه تمام منشأ‌های داخلی و شاخص‌های زمین – زیست‌محیطی منشأهای داخلی و خارجی ریزگردها شناسایی و تهیه شد و در اختیار سازمان مربوطه قرار گرفت.

زراسوندی تصریح کرد: با توجه به این امر، درصدد هستیم در رویداد استارتاپ ویکند ریزگردها بیشتر در فاز کنترل و مدیریت وارد شویم و شرکت‌های فعال در این حوزه را دعوت کنیم که ایده‌های خود را ارائه دهند.

وی با بیان این‌که این رویداد با همکاری حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه شهید چمران اهواز و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به‌صورت ملی برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: اکنون در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری این رویداد هستیم و به احتمال زیاد زمان برگزاری آن در بهمن‌ماه امسال خواهد بود.