سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – اولین جلسه کمیته راهبردی کنفرانس "توسعه پایدار در سیستم‌های مهندسی انرژی، آب و محیط زیست" در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

دانشگاه علم و صنعت

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، اولین جلسه کمیته راهبردی دومین کنفرانس “توسعه پایدار در سیستم‌های مهندسی انرژی، آب و محیط زیست” با حضور مدیران و معاونان ارشد سازمان محیط زیست، وزارتخانه‌های علوم، نیرو، نفت، کشور، شهرداری و مدیران و معاونان ارشد تعدادی از بانک ها و پژوهشکده های وابسته به وزارت نفت، نمایندگان مجلس و شورای شهر تهران و … یازدهم مهر ماه ۱۳۹۵ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

دومین کنفرانس ملی «توسعه پایدار در سیستم‌های مهندسی انرژی، آب ومحیط زیست»، روزهای ۳ و۴ اسفند ماه ۹۵ برگزار می‌شود. صنعت حمل و نقل؛ صنعت ساختمان؛ صنایع شیمیایی؛ صنایع نظامی و راهبردی؛ دینامیک سیالات محاسباتی در انرژی، آب و محیط زیست؛ مدیریت سبز؛ صنایع کشاورزی؛ صنایع نیروگاهی؛ مناطق آزاد در توسعه پایدار؛ نقش کلیدی بانک‌ها و عوامل اقتصادی در توسعه پایدار؛ تاثیر کاهش فقر بر پایداری جوامع؛ صنعت متالورژی؛ صنایع شیمیایی؛ معماری و توسعه پایدار محورهای برگزاری دومین کنفرانس ملی توسعه پایدار در سیستم‌های مهندسی انرژی، آب ومحیط زیست است. مهلت ارسال مقالات به این کنفرانس، اول دی‌ماه ۱۳۹۵ اعلام شده است.

توسعه پایدار به عنوان اصلی‌ترین شاخص در رشد و تعالی جوامع پیشرفته، محور توجه همۀ فعالیت‌های حال و آیندۀ انسان امروزی است؛ زیرا در نظر نگرفتن این امر در تولید محصولات، استفاده از منابع، تصمیم‌گیری‌های اقتصادی، اجتماعی و … می‌تواند منجر به بروز آسیب‌های جبران ناپذیر به محیط زیست انسانی شود.

در این راستا اولین کنفرانس توسعه پایدار در سیستم‌ های مهندسی انرژی، آب و محیط زیست در اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد تا زمینه‌ساز شکل گیری محیطی مناسب جهت به اشتراک گذاشتن نتایج پژوهش‌های متخصصان و صاحب‌نظران امر توسعه پایدار باشد.