شورای صنفی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاونت دانشجویی دانشگاه ایلام شرایط عمومی داوطلبان برای عضویت در شورای صنفی دانشجویان این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از دانشگاه ایلام، انتخابات شورای صنفی دانشجویان به صورت متمرکز در سطح دانشگاه برگزار می شود، بنابراین دانشجویان متقاضی عضویت در این شورا باید تا ۱۲ مهرماه در دفتر معاونت دانشجویی دانشگاه ثبت نام کنند.

اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه و قانون اساسی، رعایت شئون دانشجویی و اخلاقی، رعایت مفاد آیین نامه و شیوه نامه شورای صنفی دانشجویان، گذراندن یک نیمسال تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی از شرایط عمومی داوطلبان برای عضویت در شورای صنفی دانشجویی است.

نداشتن حکم قطعی محکومیت در کمیته انضباطی، دارا بودن معدل ۱۳ برای دانشجویان کارشناسی، معدل ۱۵ برای دانشجویان کارشناسی ارشد و ۱۷ برای دانشجویان دکتری، عدم عضویت در شورای مرکزی تشکل های اسلامی دارای مجوز در دانشگاه و باقی ماندن حداقل دو ترم تحصیلی از دوران تحصیل از دیگر شروط عمومی داوطلبان برای عضویت در شورای صنفی دانشجویی است.

دانشجویان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آیین نامه و شیوه نامه برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان کشور، ابلاغی از سوی وزیر علوم در سال ۹۵ مراجعه کنند.

تاریخ برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه ایلام متعاقبا اعلام خواهد شد.