سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – همایش و نمایشگاه بین‌المللی صنعت CNG و سوخت‌های جایگزین با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۱۶ و ۱۷ آذرماه ماه امسال در پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار می‌شود.

کارخانه آسیاناما تولیدکننده مخازن سی ان جی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در سال ۱۳۹۳، میزبانی هفتمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی دوسالانه صنعت گازسوز جهان با نام ۷th ANGVA 2017 به جمهوری اسلامی ایران اعطا شد.

به‌منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری شایسته ۷th ANGVA 2017 مقرر شد در سال‌های ۹۴ و ۹۵، دو پیش رویداد تحت عنوان «نمایشگاه و همایش  صنعت CNG و سوخت‌های‌جایگزین» برگزار شود که پیش رویداد نخست در ۱۶ و ۱۷ آذرماه ۹۴ با حضور فعالان صنعت در بخش خصوصی‌ دولتی و عمومی برگزار شد.

در سال جاری نیز بر اساس بازخوردهای حاصل از رویداد سال گذشته، تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب‌تر و موثرتر IRAN CNG 2016 در ۱۶ و ۱۷ آذرماه انجام داده‌ شده است.

حضور در همایش‌های جهانی و برگزاری آن دریچه‌ای برای تعامل با صاحب‌نظران و فعالان در حوزه صنعت و همچنین به اشتراک گذاشتن بازار و فرصت‌هایی برای جذب سرمایه و توسعه صادرات خواهد بود.

در IRAN CNG 2016 تلاش می‌شود تا وضعیت صنعت CNG و سوخت‌های جایگزین در ایران و جهان از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گیرد.

در این رویداد علمی و صنعتی که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پارک فناوری پردیس و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان صورت می‌گیرد، مهندسین و متخصصان داخلی و خارجی علاوه بر معرفی تکنولوژی‌های نوین در حوزه این صنعت، فرصت‌ها، تهدیدها و چالش‌های پیش رو در دوران پس از تحریم را بررسی خواهند کرد.

این همایش و نمایشگاه بین‌المللی با محوریت وضعیت امروز و چشم‌انداز آینده، تحولات فناوری، اصلاح سبد سوخت، توسعه صادرات و همکاری‌های بین‌المللی، طرح‌های توسعه‌ای و اثرات زیست‌محیطی برگزار خواهد شد و آخرین‌ مهلت دریافت مقالات، اول آبان ماه ۱۳۹۵، اعلام نتایج داوری مقالات ۱۰ آبان ماه و همچنین اعلام آمادگی برای ارائه کارگاه‌ها نیز همین تاریخ خواهد بود. آخرین‌مهلت ارسال نسخه نهایی نیز ۲۰ آبان ماه است.

لازم به ذکر است شرکت‌های دانش‌بنیان جهت ثبت نام و رزرو غرفه نمایشگاهی شامل تخفیف خواهند بود.