سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر محمدحسین امید سرپرست دانشگاه، دکتر ابوالفضل خوش منش دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور و حجت الاسلام قرائتی برگزار شد.

جشنواره قرآن و عترت

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد حسن نادری رئیس واحد استان قم دانشگاه جامع علمی کاربردی و دبیر این همایش گفت: این جشنواره در ۶ بخش ادبی، هنری، پژوهشی، فناوری، کتبی و شفاهی و ۳۶ رشته برگزار شد.
وی افزود: در این جشنواره ۱۲ هزار دانشجو، استاد و کارمند دانشگاه شرکت کرده اند که از این تعداد ۹ هزار و ۳۳۰ دانشجو و ۲ هزار و ۸۰۰ استاد و کارمند بوده اند.
رئیس واحد استان قم دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: این جشنواره از روز سه‌شنبه ۶ مهرماه در استان قم آغاز به کار کرد و تا روز پنجشنبه ۸ مهرماه ادامه داشت.
نادری خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت این دانشگاه نسبت به سال گذشته رشد ۱۰ درصدی داشتند.
وی تاکید کرد: برای ارتقا کیفیت برگزای این جشنواره از قابلیت های مراکز حوزوی و  راهنمایی های دفاتر مراجع تقلید استفاده شد.
رئیس واحد استان قم دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: برنامه داریم در سال آینده در کنار برگزاری جشنواره قرآن و عترت این دانشگاه فعالیت های آموزشی مستمر قرآنی نیز برای دانشجویان اجرا کنیم.
خاطرنشان می شود، در این مراسم نفرات برگزیده دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی تقدیر شدند.