سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – ‌مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد لرستان گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال ۱۰۰۰ زوج دانشجو از این دانشگاه در بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی ثبت نام کنند.

ازدواج دانشجویی

‌حجت‌الاسلام قدرتی در گفتگو با ایسنا ‌بیان کرد: ثبت نام بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی از ۲۲ شهریور ۹۵ همزمان با عید سعید قربان شروع شده و تا ۳۰ مهر ۹۵ ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه تاریخ عقد مجاز دانشجویان برای شرکت در این مراسم، اول تا سی‌ام مهرماه سال‌جاری است، اظهار کرد: سال گذشته ۱۲۰۰ دانشجو از دانشگاه آزاد اسلامی لرستان برای شرکت در نوزدهمین مراسم ازدواج دانشجویی ثبت‌نام و شرکت کردند.

حجت‌الاسلام قدرتی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود امسال ۱۰۰۰ زوج دانشجو از دانشگاه آزاد لرستان در بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی ثبت‌نام و شرکت کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد لرستان اضافه کرد: سال گذشته طرح ویژه زوج‌های دانشجو با عنوان “همسفر تا بهشت” انجام شد و امسال نیز این طرح در سطح دانشگاه‌های آزاد لرستان اجرا می‌شود.

این مسئول یادآور شد: امسال دانشگاه آزاد اسلامی در ۳ بخش به بحث ازدواج ورود پیدا کرده است که این برنامه‌ها شامل آگاهی‌بخشی در رابطه با ازدواج برای دانشجویانی که در شرف انجام این مقوله مهم هستند، بوده و از طرفی برای دانشجویانی که ازدواج کرده‌اند نیز کلاس‌های آموزشی برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام قدرتی گفت: امسال نیز مانند سال گذشته اعطای برخی کمک‌ها مادی و معنوی به زوجین دانشجو و سفر به مشهد مقدس برای زوجینی که در بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی ثبت نام می‌کنند، پابرجاست.