سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – بیش از ۲۰۰ برگزیده برتر در بخش های مختلف بیست و یکمین جشنواره قران و عترت مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر بحرالعلوم رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در مراسم تقدیر از برگزیدگان بخش کتبی بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان علوم پزشکی که در مشهد برگزار شد گفت: بیش از ۳۲ هزار دانشجو در سه رشته در این دوره از جشنواره قرآن و عترت دانشجویان شرکت کردند.
وی در ادامه تصریح کرد: ۲۰۰ نفر در بخش های مختلف بیست و یکمین جشنواره قران و عترت وزارت بهداشت برگزیده شدند که در  3 برنامه جداگانه از آنها تقدیر شد.

بحر العلوم اضافه کرد: در دومین روز برگزاری بیست و یکمین جشنواره قران و عترت دانشگاههای علوم پزشکی، برگزیدگان در رشته معارف قرآنی و سیره قرآنی تقدیر شدند که شامل کارمندان، اساتید و دانشجویان بود.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در ادامه از فعالیت ۵۵ کانون قران و عترت در دانشگاه های علوم پزشکی خبر داد و گفت: این کانون‌ها فعالیت قرآنی خود را به صورت مجمع عمومی برگزار می کنند.
وی اضافه کرد: امسال ۱۸ برنامه قرآنی برای این کانون‌ها تعریف کردیم که در حال اجرا است و رشد کمی و کیفی مناسبی با این کانون‌ها داشتیم.
به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا؛ بیست و یکمین جشنواره دانشگاههای علوم پزشکی که برگزاری ان از سه‌شنبه ششم مهر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز شده، امروز(جمعه) با حضور دکتر پزشکیان نایب رییس مجلس به پایان می‌رسد.