سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: تلاش می‌کنیم تا کانون‌های فرهنگی بیش‌تری در دانشگاه فردوسی مشهد راه‌اندازی شود که به دنبال آن استقبال دانشجویی از این کانون‌ها افزایش یابد.

دانشگاه فردوسی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار ایسنا، دکتر علی یوسفی در هفتمین جشنواره رویش دانشجویی کانون‌های فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: امیدواریم طی دوره جدید نشاط بیش‌تری در میان کانون‌های فرهنگی برقرار شود که لازمه آن همدلی، همراهی و هم‌افزایی بین تشکل‌ها و کانون‌ها است و در تلاش هستیم تا کانون‌های بیش‌تری را راه‌اندازی  و دانشجویان بیش‌تری را جذب کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم در ماه‌های باقی‌مانده سال با تجدیدنظری که در معاونت فرهنگی و اجتماعی صورت خواهد گرفت، گشایش بیش‌تری در زمینه فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی حاصل و فرصت فعالیت‌های بیش‌تری به دانشجویان داده شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به اینکه جشن رویش فرصتی برای قدرشناسی است، عنوان کرد: امیدواریم با برگزاری این چنین برنامه‌هایی از فعالیت دانشجویان پرتلاش به نحوی قدردانی شود و شاهد  فعالیت‌های موثرتری طی سال‌های آینده در دانشگاه باشیم.
در پایان این مراسم به ترتیب از دبیران کانون‌های فرهنگی هلال احمر، موسیقی، نجوم آماتوری، حس هفتم و شعر و ادب به عنوان دبیران برتر و همچنین به ترتیب کانون مهدویت، تئاتر، موسیقی، نجوم آماتوری و هلال احمر به عنوان کانون‌های برتر برگزیده شدند.