سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – طرح پایش سلامت دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علم و صنعت از ۱۰ مهرماه آغاز می شود و تا ۱۲ آبان ماه ادامه دارد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، طرح پایش سلامت دانشگاه علم و صنعت برای تمامی دانشجویان جدیدالورود مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برگزار می شود.
شرکت دانشجویان جدیدالورود برای تمامی مقاطع تحصیلی این دانشگاه ضروری است و ثبت نام در ترم آینده تحصیلی منوط به داشتن کارت سلامت است.
این طرح در اداره بهداشت و درمان دانشگاه علم و صنعت انجام می شود.

** اعطای مدارک فارغ التحصیلی به شهدای مدافع حرم دانشگاه علمی کاربردی
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: طی مراسمی مدارک فارغ التحصیلی ۲۳ دانشجوی شهید مدافع حرم این دانشگاه به خانواده های آنها اعطا می شود.
محمد حسین امید سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور در منزل محمود نریمانی دانشجوی شهید مدافع حرم این دانشگاه با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد.
وی در این دیدار با اشاره به اینکه شهدا در زمره جوانان شایسته، با تقوا و غیور کشور هستند، افزود: از دست دادن چنین افراد ارزشمندی جای تاسف دارد اما از سوی دیگر انتخاب راه حق، حقیقت و ادامه فرهنگ ایثار و شهادت مایه خرسندی است.
وی با اشاره به دوران هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد: ثبات و امنیت امروز کشور حاصل خون شهدا و ایثارگران در دفاع مقدس است از این رو ما همواره خود را مدیون این افراد می دانیم.
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: طی مراسمی مدارک فارغ التحصیلی ۲۳ دانشجوی شهید مدافع حرم این دانشگاه را به خانواده های آنها اعطا می شود.
شهید محمود نریمانی دانشجوی مقطع کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری در مرکز علمی کاربردی خانه کارگر کرج دانشگاه جامع علمی کاربردی بود که ۱۰ مرداد ماه ۹۵ در جبهه های نبرد مقاومت و دفاع از حریم اهل بیت در سوریه به شهادت رسید.

** برگزاری جشن استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علامه
مراسم جشن استقبال از دانشجویان جدیدالورود سال ۹۵ روز شنبه ۱۰ مهرماه برگزار می شود.
جشن استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علامه طباطبایی روز شنبه ۱۰ مهرماه در محل سالن تربیت بدنی پردیس مرکزی این دانشگاه برگزار می شود.
این مراسم با حضور رئیس دانشگاه علامه طباطبائی و معاونان این دانشگاه برگزار خواهد شد.
برپایی غرفه های کانون های دانشجویی، نشریات دانشجویی و آشنایی دانشجویان ورودی جدید با فعالیت های دانشگاه از دیگر برنامه های این جشن است.