صندوق رفاه دانشجویان سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – همزمان با آغاز سال تحصیلی، مرکز ارتباط با دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان در این صندوق افتتاح شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از صندوق رفاه دانشجویان، ذوالفقار یزدان مهر در آیین افتتاح این مرکز اظهار داشت: مرکز ارتباط با دانشجویان و دانش آموختگان صندوق رفاه دانشجویان با هدف ارائه خدمات مناسب، ارتقاء تکریم ارباب رجوع، خدمات رسانی توام با کرامت انسانی به دانشجویان و همچنین تجمیع تمام خدمات قابل ارائه از سوی صندوق رفاه به دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، شروع به کار کرده است.

وی با اشاره به کوتاه شدن زمان انجام فرآیندهای درخواستی با شروع به کار این مرکز، گفت: پاسخگویی به مکاتبات و مراجعات حضوری دانشجویان و دانش آموختگان، مطابق فرآیند تنظیم شده به سرعت صورت می پذیرد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: مراجعات حضوری ظرف ۳۰ دقیقه و مکاتبات، حداکثر ظرف مدت دو روز کاری از تاریخ دریافت درخواست، بررسی و به درخواست کنندگان پاسخ داده خواهد شد.