حوزه علمیه خواهران سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – دبیر مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران گفت: در نیمه نخست امسال خیرین ۵۰ میلیارد ریال به پروژه های حوزه علمیه خواهران پرداخت کرده اند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از حوزه علمیه خواهران، حجت‌الاسلام علی‌اکبر فاضلی مهرآبادی در مراسم افتتاح ساختمان مدیریت حوزه علمیه خواهران بوشهر با بیان اینکه مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران امسال راه‌اندازی شده است، گفت: این مجمع دارای اساسنامه، هیات امنا و هیات مدیره است که اهداف مهمی در راستای توسعه فضاهای آموزشی و تجهیز مدارس علمیه خواهران در استان‌ها بر عهده دارد.

 وی با بیان اینکه تاکنون ‌هزار و ۶۰۰ نفر در مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران عضو شده‌اند، افزود: هزینه ۵۰ درصد حوزه‌های علمیه خواهران از سوی خیرین تامین شده است.

دبیرمجمع خیرین حوزه علمیه خواهران کشور خاطرنشان کرد: مجمع خیرین در تمامی استان‌ها تشکیل می‌شود و بر این اساس پیش بینی می‌ کنیم امسال مجمع خیرین مدارس علمیه خواهران در ۱۰ استان راه‌اندازی شود.

فاضلی مهرآبادی با اشاره به اینکه احداث، تجهیز و مرمت مدارس علمیه خواهران از جمله رسالت خیرین است، گفت: با راه‌اندازی مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران در استان‌ها مشکلات این مراکز علمی و دینی در زمینه‌های سخت افزاری به کمترین میزان می رسد.

وی با اشاره به کمک‌ خیرین در توسعه طرح‌های حوزه علمیه خواهران تاکید کرد: خیران نقش مهم و تاثیرگذاری در اجرای پروژه‌های حوزه علمیه خواهران دارند و از سوی خیرین در نیمه نخست امسال ۵۰ میلیارد ریال به طرح های این حوزه پرداخت شده است.

 فاضلی مهرآبادی عنوان کرد: همزمان با سالروز ولادت نبی مکرم اسلام(ص) و امام جعفرصادق(ع) از خیران حوزه‌های علمیه تجلیل می‌شود.