سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – کارگردان فیلم «محمد رسول‌الله» با انتقاد از کم‌توجهی دولت‌های مختلف به عرصه فرهنگ و هنر گفت: اگر تاکنون توفیقی در عرصه هنر صورت گرفته امری کاملاً فردی بوده است.

مجید مجیدی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، مجید مجیدی در افتتاحیه بیست و یکمین جشنواره قرآن عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که امروز در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد با انتقاد از کم‌توجهی دولت‌های مختلف به عرصه هنر و فرهنگ گفت:در دولت‌های مختلف همواره فرهنگ و هنر مورد بی‌مهری و کم‌توجهی مسئولان قرار گرفته در حالی که انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی بود اما همیشه نگاه درجه دو و دست چندمی به این حوزه صورت گرفته است.

این کارگردان عرصه هنر در ادامه خاطرنشان کرد: اگر تاکنون در کشور ما توفیقی در عرصه فرهنگ و هنر وجود داشته امری کاملاً فردی بوده است و ارتباط چندانی به سیاست‌گذاری‌های کلان کشوری ندارد.

مجیدی در پایان خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت در بین مردم و هنرمندان بسیار محبوب هستند و ای کاش می‌شد جای وزرا را در دولت تغییر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا،با حضور دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر بحرالعلوم رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، مهندس رشیدپور استاندار خراسان رضوی و همچنین محسن رمضانی بازیگر فیلم «رنگ خدا» از فعالیت‌ها و تلاش‌های مجید مجیدی کارگردان به نام کشور تقدیر و تشکر به عمل آمد.