سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: باید دستاوردهای دوران دفاع مقدس برای نسل جدید به ویژه دانشجویان بازگو شود.

پی اچ دی آزمون : به گزارش ایرنا، سردارمحسن انصاری عصر امروز(سه شنبه) درجشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان و تجلیل از دانشجویان برترمرکز آموزش علمی کاربردی امام خمینی (ره) افزود: درباره دوران دفاع مقدس دانشجویان سوالات فراوانی دارند وباید به آنها پاسخ داده شود چراکه دستاوردهای آن دوران نیازمند بازگو شدن برای نسل آینده بازگو است.
وی با بیان اینکه ما برای دوران دفاع مقدس بخاطر رادمردی، مقاومت و یک حماسه بزرگ، مراسم بزرگداشت برگزار می کنیم اظهارکرد: این هفته آغاز الگوسازی برای همه دنیاست.
انصاری ادامه داد: این هفته آغاز یک حرکت مبارکی است که می توانیم بگوییم همه توانمندیهای ما در تمام عرصه ها حاصل مدیریت جهادی در دوران دفاع مقدس است.
قائم مقام بنیادشهید وامورایثارگران درادامه با اشاره به اینکه ۹ هزار دانشجو در مرکز علمی کاربردی وابسته به بنیادشهید مشغول تحصیل هستند، گفت: در طول ۶ سال فعالیت این دانشگاه، ۳۹۶ دانشجو فارغ التحصیل شدند.
انصاری اضافه کرد: پیشرفت کشور در علوم مختلف و تلاش دانشجویان در دانشگاهها است و اگر دانشگاهها پیشرفت کنند، زمینه توسعه کشور هم فراهم می شود.
وی با بیان اینکه ما امروز از نظرعلمی پیشرفت خوبی داریم، افزود: به گفته وزیر علوم ما در پیشرفت علمی رتبه دوم را در کشور داریم که این موضوع نشان دهنده تلاش همه برای پیشرفت علمی کشور است.
جشن فارغ التحصیلی ۳۹۶ دانشجوی مرکز آموزش علمی و کاربردی امام خمینی (ره) عصرسه شنبه در مرکز فرهنگی سیدالشهدا (ع) وابسته به بنیادشهید و امور ایثارگران برگزار شد که در این مراسم از هفت دانشجوی برتر هم تجلیل شد.
اجتمام**۷۲۶۸**۱۷۲۴**۳۳۷۷
خبرنگاران: سمانه زین العابدین* مهناز بیرانوند – انتشاردهنده: حسین فتح الهی