سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین از برگزاری دوره زندگی در شرایط سخت برای افسران پلیس با مشارکت ارتش خبر داد.

IMAGE11474952448141.jpg

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، سردار لطف‌علی بختیاری در مراسم آغاز سال تحصیلی در جمع اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم انتظامی امین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نیز تبریک بهار دانایی، اظهارداشت: همه اجزا و ارکان کشور باید با نام و یاد شهدا مزین باشد بنابراین استفاده از ظرفیت ها و تجربیات دوران دفاع مقدس و دانشگاه جنگ را باید در تمام امور سرلوحه کارخود قرار دهیم.

وی بر انتقال دانش تولید شده به دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین تاکید کرد و افزود: تولید علم، بهره گیری از دانش و فناوری های روز دنیا و استفاده از تجربیات قطعاً در حوزه دانش پلیسی اثر گذار است.

وی بر تعامل با دانشگاه ها، مراکز علمی و تحقیقاتی کشور تاکید و تصریح کرد: ارتقای مهارت های علمی و عملی دانشجویان با بهره‌گیری از فناوری های نوین در علوم پلیسی از اهداف مهم دانشگاه علوم انتظامی امین به شمار می آید.

فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین با بیان اینکه مهارت های عمومی و تخصصی دانشجویان در رسته های مختلف بررسی، نیاز سنجی و تعیین شد، گفت: در صدد ایجاد یک مجتمع کارگاهی در بخش‌ها و حوزه های مهارتی دانشگاه هستیم، لذا اجرای کارورزی شبانه از برنامه های در دست اقدام در حوزه مهارتی و تخصصی دانشجویان به شمار می آید.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار بختیاری همچنین به برگزاری برنامه های دیگر نظیر آمادگی جسمانی، دوره مربیگری و زندگی در شرایط سخت برای افسران صف با مشارکت ارتش اشاره کرد و گفت: پالایش و بازنگری در نحوه بکارگیری اعضای هیئت علمی دانشگاه نیز در دستور کار قرار گرفته که اکنون بین ۹۰۰ الی یک هزار نفر مدرس از بدنه صف، ناجا و دانشگاه مشغول تدریس علوم مختلف پلیسی هستند.