سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – قرارداد همکاری میان پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت خزر با هدف مطالعات زمین‌شناسی سطح‌الارضی دو ناحیه به امضا رسید.

چاه نفت

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، طی برگزاری مراسمی قرار داد همکاری میان پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت خزر به منظور مطالعه زمین شناسی سطح الارضی دشت گرگان و گنبد با اهداف اکتشافی به امضاء رسید.

در این مراسم فرهنگ خطیبی، سرپرست شرکت نفت خزر، این نوع قراردادها را موجب تعامل بهتر بین واحدهای مختلف صنعت نفت دانست و ادامه داد: با امضای این قرارداد، درصدد هستیم تا از توان حرفه‌ای متخصصان پژوهشگاه صنعت نفت استفاده کنیم  و امیدواریم این قرارداد منجر به ثمربخشی اهداف اکتشافی در مناطق موضوع قرارداد شده و فصل اول کار به خوبی انجام شود.

حمید رضا کاتوزیان، رییس پژوهشگاه صنعت نفت نیز در ادامه این مراسم با بیان این که پژوهشگاه در حد بضاعت و توان خود به منظور پیشبرد اهداف این پروژه تلاش می‌کند، یادآور شد: همواره از نزدیک شاهد تلاش شبانه‌روزی متخصصان و کارکنان شرکت نفت خزر بوده‌ام و پژوهشگاه نیز به عنوان بزرگترین مرکز تحقیقاتی و توسعه فناوری صنعت نفت محسوب می‌شود و این مرکز به طور مستقیم با پژوهشگاه همکاری داشته‌ است.

وی یکی از راهبردهای پژوهشگاه صنعت نفت را همکاری با دیگر بدنه صنعت نفت به صورت توسعه و بومی‌سازی پروژه‌ها دانست و افزود: انتخاب پژوهشگاه در این مناقصه و فعالیت با شرکت نفت خزر برای این مجموعه باعث افتخار است.