سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشگاه علم و فرهنگ به‌منظور ارتقای دانش نظری و کاربردی دانشجویان مقاطع مختلف، از مهر سال جاری و به مدت ۵ ماه میزبان کارگاه‌های آموزشی با مباحث مهم علوم سیاسی و روابط بین الملل با حضور اساتید برجسته دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی، تربیت مدرس و علامه طباطبایی خواهد بود.

دانشگاه علم و فرهنگ

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، از جمله موضوعات مورد بحث در این کارگاه ها می توان به “نظریه های روابط بین الملل و روش‌های کاربرد آن برای تجریه و تحلیل رویدادهای بین المللی” ، “نظریه های سیاسی”، “نظریه های انقلاب و نقد و بررسی ابعاد انقلاب اسلامی ایران”، “اندیشه های سیاسی ایران و اسلام”، “اندیشه های سیاسی غرب”، “جامعه شناسی سیاسی”، “امنیت بین الملل”، “مباحث جغرافیای سیاسی”، “مبانی نظریه های آینده پژوهی”،” سیاست بین الملل و سیاست خارجی”، “روش های نظری و کاربردی در پایان نامه نویسی”، “پژوهش و مقاله نویسی علمی”، و نیز “استفاده از زبان انگلیسی علمی” اشاره کرد.

در این سلسله کارگاه های آموزشی که از مهرماه تا بهمن ماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد، علاقه‌مندان از حضور اساتید برجسته ای همچون دکتر حمید احمدی، دکتر عبدالعلی قوام، دکتر عباس منوچهری، دکترالهه کولایی، دکتر محمد کاظم سجادپور، دکتر حسام الدین واعظ زاده، دکتر سعیده لطفیان، دکتر حمیرا مشیرزاده ، دکتر علیرضا صدرا، دکتر حاتم قادری، دکترکیهان برزگر و دکتر ماندانا تیشه یار بهره مند خواهند شد .

این جلسات می تواند برای دانشجویان و علاقمندان به حوزه علوم سیاسی و روابط بین الملل و همچنین متقاضیان شرکت در آزمون های کارشناسی ارشد و دکترای رشته های مرتبط و نیز روزنامه نگاران، تحلیلگران و کارشناسان بین المللی نیز مفید باشد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، موضوع اولین کارگاه به نظریه های روابط بین الملل و روش های کاربرد آن و تجزیه و تحلیل رویدادهای بین المللی اختصاص داده شده است که با حضور دکتر حمیرا مشیرزاده و دکتر حسام الدین واعظ زاده از اساتید روابط بین الملل دانشگاه تهران در روز چهارشنبه ۷ مهرماه برگزار می شود.

این کارگاه ها در دانشگاه علم و فرهنگ، واقع دربزرگراه اشرفی اصفهانی برگزار می شود. علاقمندان برای ثبت نام با شماره ۰۹۰۱۹۱۱۳۹۷۴ و آدرس: uni.ind.office.gmail.com تماس حاصل نمایند.