سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: دانشگاه نسل سوم باید بر روی ریل جدیدی در بعد آموزشی حرکت کند تا علاوه بر آموزش مهارت‌های عام ،به آموزش مهارت خاص به دانش آموختگان بیشتر توجه کند.

کلاس دانشگاه

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، سید علی بدری در جلسه تودیع و معارفه رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب اظهار کرد: برگزاری این جلسات یک سنت حسنه است که مسئولی بعد از چند سال زحمت کشی مورد تکریم قرار می گیرد.

این مسئول ادامه داد: در سیستان و بلوچستان ظرفیت های زیادی وجود دارد که با افتتاح رشته‌های مهارتی جدید می‌توان زمینه رشد و توسعه را در این استان گسترش داد.

وی تصریح کرد: دانشگاه نسل سوم یک دانشگاه کار آفرین است که در این راستا باید ظرفیت سازی زمینه در بعد آموزشی  را ارتقاء بخشید.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر رضایی رئیس اسبق دانشگاه جامع علمی کاربردی ، عنوان کرد: دکتر سالارزهی (رئیس جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی) باید نهایت تلاش خود را برای اجرای برنامه های دانشگاه نسل سوم بکار بگیرد تا کیفیت آموزشی ارتقاء یابد.