سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  کرج- ایرنا- رئیس دانشگاه خوارزمی گفت: امروزه بحث اقتصاد مقاومتی و تلاش برای تحقق آن شکل جدیدی از دفاع مقدس اما در جبهه اقتصاد است.

پی اچ دی آزمون : به گزارش ایرنا، محمدعلی سبحان الهی روز دوشنبه در آیین بزرگداشت هفته دفاع مقدس که در دانشکده ادبیات دانشگاه خوارزمی در کرج برگزار شد، به رمز موفقیت ایران در هشت سال دفاع مقدس به رغم هجمه سنگین دشمنان اشاره کرد.
وی افزود: باید نوع برخوردی را که با پدیده حمله دشمنان و استکبار جهانی داشتیم؛ بررسی کنیم تا بدانیم که امروز نیز در صحنه جنگ اقتصادی، تحریم ها و محدودیت ها در سطح جهانی چگونه برخورد کنیم تا بتوانیم به وظیفه خود به نحو احسن در این مقطع تاریخی جامه عمل بپوشانیم.
وی اظهار داشت: در آن مقطع تاریخی (هشت سال دفاع مقدس) همه در فکر مقابله با دشمن، آزادی و استقلال کشور بودند و فقط برای همگان نظام، انقلاب اسلامی و استمرار و بقای آن مطرح بود و هیچکس به فکر خود و منافع شخصی نبود.
سبحان الهی با اشاره به بحث اقتصاد کشور، گفت: اکنون هیچ مشکلی برای اداره کشور نداریم زیرا همانطور که آن زمان مردم به صحنه آمدند امروز نیز همانگونه به صحنه می آیند زیرا کشور ظرفیت های زیادی در منابع طبیعی، انسانی، فیزیکی و زیرساخت ها دارد.
وی افزود: حتی اگر کشور ما نفت نداشته باشد می تواند سال ها بدون نفت اداره شود که باید بخواهیم و آنچه را که داریم در طبق اخلاص بگذاریم.
در این آیین خانواده شهید مدافع حرم محمد اینانلو نیز حضور داشتند.
۶۱۵۶/۱۵۳۵خبرنگار: نوشین طهماسبی**انتشار دهنده:داریوش غفاری