سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – در مراسم استقبال از "نو دانشجویان" مقطع کارشناسی با حضور اولیاء آنها و مسئولان دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علم و صنعت

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر برخورداری، رئیس دانشگاه علم و صنعت در این مراسم طی سخنانی ضمن خوشامدگویی به دانشجویان جدیدالورود گفت: شما دانشجویان وارد مرحله جدیدی از زندگی‌ شده‌اید که عملکرد آنها در این مرحله در آینده خودشان و جامعه بسیار تاثیرگذار است.

وی در ادامه گفت: ما مسئولان دانشگاه به سهم خود و در حد توانایی‌ که داریم در جهت ارتقاء شخصیتی دانشجو از جنبه‌های علمی، اجتماعی و فرهنگی تلاش می‌کنیم. خانواده‌ها نیز در کنار دانشجویان هستند اما در اصل بیشترین تلاش معطوف به خود دانشجو است.

رئیس دانشگاه علم و صنعت افزود: ما از دانشجویان حمایت می‌کنیم آنها نیز باید تلاش کنند همانند زحمتی که تا اینجا کشیده‌اند دوره چهار ساله دانشگاه را به خوبی و با موفقیت پشت‌سر بگذارند و خودشان را بسازند تا با دست پر و انگیزه‌های بالاتر وارد جامعه شوند.

دکتر برخورداری همچنین خطاب به اولیاء گفت: ما نگرانی اولیا را درک می‌کنیم و از آنها خواهشمندیم که فکر نکنند که بعد از تحویل دانشجویان به دانشگاه تمام مسئولیت‌ها متوجه دانشگاه‌ها است. این مسئولیت در حد توان ما متوجه ماست ولی تربیت صحیح یک جوان می‌طلبد که همه کسانی که درگیرند تلاش کنند.لذا مسئولیت اولیا کم نمی‌شود و باید همچون سابق حواسشان به دانشجویان باشد و حتی‌الامکان با دانشگاه در ارتباط باشند که اگر کمبودی برای دانشجو وجود دارد ما با کمک یکدیگر بتوانیم آن را حل کنیم. ولی اگر اولیاء تصور کنند این مسئولیت برای آنها تمام می‌شود به نفع دانشجو نیست. آنها باید مرتب مراقب عملکرد دانشجو در دانشگاه باشند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، در حاشیه این مراسم در میان خوشحالی دانشجویان و اولیاء آنها به خاطر ورود به دانشگاه، چند تن از دانشجویان از طولانی شدن روند ثبت‌نام گله‌مند بودند و توقع داشتند مرحله مقدماتی این ثبت‌نام به صورت الکترونیک انجام شود. چند تن از اولیاء نیز از این که دانشگاه علم و صنعت در رتبه‌بندی time of higher education بالاترین رتبه را کسب کرده ابراز خوشحالی کردند و گفتند: خوشحالیم که فرزندانمان در این دانشگاه پذیرفته شده‌اند. از مسئولین دانشگاه نیز تقاضا داریم در طی سنوات تحصیلی از آنها مثل فرزند خود مراقبت کنند.