سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه بیش از ۱۳۰ مسجد در دانشگاه آزاد اسلامی ساخته شده است، گفت: حدود ۲۰ مسجد دیگر نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.

محسن هاشمی دانشگاه آزاد

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، مهندس محسن هاشمی در مراسم افتتاح بنای یادمان شهدای دانشجو که در مجاورت گلزار شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با کمک یک میلیون تومانی حضرت امام خمینی (ره) آغاز بکار کرد و تا کنون بیش از ۲۰ میلیون متر مربع فضای مسقف آموزشی دارد و حدود یک میلیون و ۶٠٠هزار نفر نیز در مقاطع مختلف تحصیلی در این دانشگاه تحصیل می‌کنند.

وی با اشاره به حضور پیکرهای شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی افزود: بیش از ۵۰ المان و یادمان برای شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی ساخته شده و ٢٠ المان دیگر نیز ساخته خواهد شد.

هاشمی با اشاره به بنای رونمایی شده اظهارکرد: سال گذشته توکلی، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) پیشنهاد ساخت المانی برای شهدای دانشجو را به دکتر میرزاده، رییس دانشگاه آزاد داد و دکتر میرزاده هم بلافاصله موضوع را به معاونت عمرانی انتقال داده و بررسی‌ها و مراحل اولیه ساخت آغاز شدسرانجام تصمیم بر این شد که نمادی که لوگوی دانشگاه آزاد اسلامی در آن وجود داشته باشد، ساخته شود که مراحل اجرایی آن از بهار امسال آغاز شد و امروز افتتاح شد.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی با قدردانی از توجه رییس دانشگاه آزاد اسلامی به موضوعات فرهنگی و دفاع مقدس گفت: از زمان ریاست دکتر میرزاده، تعداد یادمان‌های شهدا از ٣٨ به ۵٢ عدد و تعداد مساجد از ١٠٩ عدد به ١٢٩ عدد رسیده است.