سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس دانشگاه آزاد اسلامی با ابراز  خوشحالی از تحصیل بیش از ۷۲ درصد از خانواده‌های شاهد و ایثارگر بدون پرداخت شهریه در این دانشگاه، گفت: از امسال هم جذب فارغ‌التحصیلان ممتاز خانواده‌های شهدا آغاز می‌شود.

دکتر حمید میرزاده

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر حمید میرزاده در مراسم افتتاح بنای یادمان شهدای دانشجو اظهار کرد: از ۲۸۰۶ شهید دانشجو در سراسر کشور، ۳۰۰ شهید متعلق به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی است، نظام جمهوری اسلامی به خاطر خون پر بهای این عزیزان سرافراز مانده و ما به آنها افتخار می‌کنیم و امروز جمهوری اسلامی به شجره طیبه‌ای تبدیل شده است.

میرزاده، یادمان افتتاح شده را نمود فیزیکی از ارادت و علاقه دانشگاه آزاد به شهدا دانست و از مسؤولین خواست که اطلاعات مربوط به شهدا را در داخل این المان نصب کنند.

وی، همچنین از محسن هاشمی، معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی نیز درخواست کرد پیگیر این موضوع باشد و پیشنهاد داد که اسامی شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی روی آن نصب شود.

میرزاده با اشاره به طراحی دیوار ۱۲۰۰ متری شهدا در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بر روی این دیوار نام ۲۵۰ هزار شهدای کشور نصب شده است.