سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – کنگره بین‌المللی شبکه جهانی آموزش و پژوهش‌های علمی "USERN" در تاریخ ۱۸ تا ۲۰ آبان ماه در ساختمان اصلی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

یوسرن

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، نشست کنگره بین‌المللی شبکه جهانی آموزش و پژوهش‌های علمی USERN”” بعدازظهر امروز با حضور دکتر نیما رضایی رئیس این کنگره و جمعی از اساتید دانشگاهی در حوزه پزشکی و علوم دیگر در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران برگزار شد.

دکتر نیما رضایی رئیس کنگره بین‌المللی شبکه جهانی آموزش و پژوهش‌های علمی با بیان اینکه این کنگره ۸ تا ۱۰ نوامبر مصادف با ۱۸ تا ۲۰ آبان ماه در ساختمان اصلی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران برگزار می‌شود، گفت: هدف USERN”” این است که مرزهای بین علوم برداشته شود تا افراد بتوانند با یکدیگر کار کنند.

وی ادامه داد: تمام سخنرانان مدعو طبق اساسنامه این کنگره جزو دانشمندان برتر دنیا هستند و موضوعاتی که در این سه روز مورد برسی قرار می‌گیرد شامل “بی‌نهایت مکان درون، بی‌نهایت مکان برون” ، “روندهای زمانی در علم” و “ابعاد انسانی”  است و سخنرانان نیز از کشورهای مختلف ایران، هلند، آمریکا، سوئیس، اسپاینا و… دراین کنگره حضور خواهند داشت .

دکتر رضایی همچنین با بیان اینکه دانشمندان در جمع‌های خصوصی‌تر با حدود ۲۰ نفر از علاقه‌مندان در رابطه با موضوعات تخصصی به بحث و گفت‌وگو می‌پردازند، افزود: در روز سوم این کنگره قصد داریم در کنار سخنرانی‌های اصلی، زمانی را به سخنرانان جوان اختصاص دهیم تا مطالب مورد نظر خود را بیان کنند.

رئیس کنگره بین‌المللی شبکه جهانی آموزش و پژوهش‌های علمی خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰۰ نفر برای دریافت جایزه “USERN” معرفی شده‌اند که از این تعداد ۴۶ نفر انتخاب و پس از داوری ۵ نفر برگزیده شده‌اند که قرار است در روز آخر کنگره جوایزی به آنها تعلق گیرد.

وی با بیان اینکه تفاهم‌نامه‌های همکاری مختلفی با دانشگاه‌های کشور مختلف از جمله ترکیه، فرانسه، مونیخ، تاجیکستان و اخیرا با دانشگاه هاروارد امضا کرده‌ایم، گفت: کنگره “USERN” امسال در ایران، سال آینده در اوکراین، سال ۲۰۱۸ در وین و سال ۲۰۱۹ نیز در فرانسه برگزار می‌شود.

دکتر رضایی همچنین در خصوص دانشمندان مدعو گفت: رزومه این دانشمندان در سایت “USERN” قابل جستجو است و حدود ۳ هزار و ۲۹۴ نفر عضو شبکه یوسرن هستند.