سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور پیامی، بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را به همه کنشگران عرصه علم و تهذیب تبریک گفت.

پی اچ دی آزمون : به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، در پیام محمدرضا فراهانی که روز یکشنبه انتشار یافته، آمده است: ماه مهر که از راه می رسد، تلألو خورشید دانش و آگاهی بر تارک آسمان علم و معرفت می درخشد و اکسیر دانایی و فرهیختگی در اتمسفر جامعه بذرافشان می شود. مهر با خود بوی عشق همراه با تعقل، دانش همراه با عرفان و ایمان همراه با تدبر آورده و جانی تازه به طبیعت اندیشه ورزی می بخشد.
«حال که طبیعت علم اندوزی دوباره با طراوت گشته است، شایسته است کنشگران سنگر علم و تهذیب با جهاد علمی و اخلاقی در راه اهتراز پرچم فرهیختگی و علم اندوزی ایران اسلامی در بلندترین قله های علم و معرفت،گام بردارند، همان طور که حق تعالی در سوره مبارکه مجادله می فرمایند: «یَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَ الَّذِینَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ‏»؛ خداوند کسانی را که ایمان آورده‏اند و کسانی را که علم به آنان داده شده درجات عظیمی می‏بخشد.
معاون وزیر بهداشت در این پیام تصریح می کند: اینجانب فرارسیدن «ماه بازگشایی مراکز تحصیل علم و معرفت» را به همه ارادتمندان ساحت علم و دانش و سنگربانان تحصیل و تهذیب تبریک گفته و «هفته دفاع مقدس» را که یادآور رشادت ها و جانفشانی های شهدای پاک سرشت ایران اسلامی خصوصاً «شهدای جامعه دانشگاهی» و «شهدای مدافع حرم» است، را گرامی می دارم.