سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  خرم آباد – ایرنا – سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: همزمان با شروع سال جدید تحصیلی، ۲۲ هزار نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان فعالیت آموزشی خود را در مدارس کشور آغاز کردند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش ایرنا، محمود مهرمحمدی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران در خرم آباد افزود: دانشگاه فرهنگیان از سال ۹۱ اقدام به پذیرش ۲۲ هزار دانشجو معلم کرد که این دانشجویان اکنون فارغ التحصیل شده و در سال تحصیلی جدید فعالیت آموزشی خود را در مدارس کشور آغاز کردند.
وی با اشاره به اینکه در ۱۶ رشته متناسب با نیازهای آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان دانشجو معلم پذیرش می شود، اضافه کرد: در سال تحصیلی جدید ۱۰ هزار دانشجو معلم از طریق کنکور سراسری در دانشگاه فرهنگیان پذیرش شدند.
به گفته وی ۱۰هزار نفر نیز که از طریق آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش پذیرش شده اند دوره یک ساله مهارت آموزی خود را در این دانشگاه می گذرانند.
مهرمحمدی با اشاره به تصویب برنامه راهبردی دانشگاه فرهنگیان توسط هیات امنای این دانشگاه اضافه کرد: امیدواریم که در یک برنامه ۱۰ ساله و تا افق ۱۴۰۴ بتوانیم علاوه بر جذب سه هزار نفر عضو هیات علمی از لحاظ زیرساختی کمبودهای این دانشگاه را برطرف کنیم.
۷۲۶۶/۶۰۶۰ *خبرنگار – احمد تلوری*انتشاردهنده – محمد علیدوستی*