سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- هیئتی چهار نفره از دانشگاه کرتن استرالیا ضمن حضور در دانشگاه صنعتی شریف و بازدید از این دانشگاه، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، هیئتی چهار نفره به سرپرستی پروفسور اندریس استلبویکس معاون دانشگاه کرتن استرالیا به همراه پروفسور محمد شرکت معصوم، پروفسور برایان اونز و پروفسور آیان هوارد با حضور در دانشگاه صنعتی شریف از این دانشگاه بازدید کرده و با برخی از مسئولان دانشگاه دیدار داشتند.
بنابر این گزارش، این هیئت در ابتدا از پژوهشکده علوم و فناوری نانو بازدید نموده و سپس طی جلسه ای با تنی چند از اعضای هیئت علمی دانشکده های مختلف، محمد رشتچیان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه و محمد موقر، رئیس دفتر امور بین الملل دانشگاه صنعتی شریف دیدار داشتند.
در ابتدای این جلسه موقر به معرفی دانشگاه صنعتی شریف پرداخت و پس از آن اعضای هیئت استرالیایی مقدمه ای را در خصوص دانشگاه کرتن ارائه کردند.
همچنین در این دیدار دوستانه راه های همکاری و تعامل بیشتر بین دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه کرتن به عنوان یکی از دانشگاه های برتر جهان، بررسی شد.
پروفسور استلبویکس ضمن اشاره به وجود مراکز تحقیقاتی مشترک و مرتبط بین دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه کرتن بر توسعه و گسترش در زمینه های پژوهشی به ویژه مهندسی نفت تاکید کرد.
در پایان این جلسه تفاهم نامه ای به منظور گسترش همکاریهای مشترک در زمینه های آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه کرتن استرالیا به امضا رسید.
اعضای این هیئت پس از پایان جلسه از مجتمع خدمات فن آوری شریف و آزمایشگاه های مهندسی نفت بازدید کردند.

برچسب ها : , ,