سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: اگر حال وهوای جبهه های جنگ و فرهنگ دفاع مقدس در کشور حاکم شود، هیچکس آسیب نخواهد دید.

پی اچ دی آزمون : به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر روز شنبه در جلسه هم اندیشی اساتید درس دفاع مقدس با روسا و معاونان بنیاد حفظ آثار در دانشگاه آزاد اسلامی، با بیان اینکه ساخت یادنماهای شهدای گمنام به عنوان نمونه همراهی دانشگاه آزاد در دو موضوع واحد درسی دفاع مقدس باید همیشه و همگانی شود، افزود: موضوع دفاع مقدس، مدیریت واحدی می طلبد.
وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با سالروز آزادی خرمشهر تاسیس شده و این روز مقاومت و پیروزی نام گرفته، از این رو باید این دانشگاه در مسیر شهدا، رزمندگان، امام راحل و رهبر معظم انقلاب حرکت کند.
سردار کارگر با بیان اینکه پیروی از امام(ره) و رهبری باید سرلوحه مدیریت دانشگاه آزاد قرار گیرد، تصریح کرد: برکت خون شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد.
وی افزود: دفاع مقدس کلید وحدت در کشور است، رهبری بارها فرموده اند دفاع مقدس گنج عظیمی است که باید به نسل های جوان واگذار شود.
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، ورود به فضای مجازی به پیشنهاد دانشگاه آزاد اسلامی را حرکتی بسیار نوین برشمرد و گفت: با برنامه ریزی دانشگاه و همکاری با بنیاد حفظ آثار می توان فرهنگ دفاع مقدس را در کشور و در این فضای مجازی پیاده کرد.
سردار کارگر گفت: دفاع مقدس به همه مردم تعلق دارد و پیروز اصلی مردم هستند.
وی همچنین ابزار امیدواری کرد، پیشنهادات اساتید در حوزه درسی دفاع مقدس، عملیاتی و اجرا شود.