شهید سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون عمرانی دانشگاه آزاد از طراحی و احداث یادمان شهدای دانشجو به درخواست سازمان بهشت زهرا (س) توسط این دانشگاه خبر داد و گفت: این نماد فردا همزمان با هفته دفاع مقدس افتتاح شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، محسن هاشمی گفت: در سال گذشته بنا به درخواست سازمان بهشت زهرا (س) از دانشگاه آزاد برای طراحی و ساخت المان مربوط به یادمان شهدای دانشجو در بهشت زهرا موضوع به معاونت عمران سازمان مرکزی این دانشگاه ارجاع داده شد.

وی افزود: پس از ابلاغ موضوع توسط رئیس دانشگاه، طراحی این المان توسط معماران متخصص اداره کل ساختمان معاونت عمران آغاز و طرح به تایید ریاست سازمان بهشت زهرا (س) رسید.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد با بیان اینکه برای ساخت این المان از طراحی ایرانی- اسلامی بهره گرفته شد، تاکید کرد: این المان قرار است فردا همزمان با هفته دفاع مقدس افتتاح شود.

هاشمی همچنین از تکمیل دو ساختمان به مساحت های هریک ۲۵ هزار متر مربع در سایت حکیمیه (تهران شمال) این دانشگاه خبر داد و گفت: این دو ساختمان هریک محوطه سازی در حدود ۱۰ هزار مترمربع را داراست.

وی افزود: سایت حکیمیه مربوط به تهران شمال حدود بیست هکتار مساحت دارد که طرح تجمیع ساختمان های تهران شمال در آن انجام خواهد شد.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد عنوان کرد: طراحی کامل سایت و ساختمان های این مجتمع انجام و به تصویب شورای عالی معماری دانشگاه رسیده است.

هاشمی خاطرنشان کرد: بزودی حدود ٧٠ هزار متر مربع فضای مسقف و محوطه این دانشگاه در شروع سال تحصیلی به بهره برداری خواهد رسید.