سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از طراحی و احداث یادمان شهدای دانشجو به درخواست سازمان بهشت زهرا (س) توسط دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

آرم دانشگاه آزاد

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا مهندس محسن هاشمی‌ با بیان اینکه در سال گذشته بنا به درخواست سازمان بهشت زهرا (س) از دکتر میرزاده برای طراحی و ساخت المان مربوط به یادمان شهدای دانشگاه در بهشت زهرا موضوع به معاونت عمران سازمان مرکزی ارجاع داده شد، اظهار کرد: پس از ابلاغ موضوع توسط دکتر میرزاده، طراحی این المان توسط معماران مجرب اداره کل ساختمان معاونت عمران آغاز شد و طرح به تایید ریاست سازمان بهشت زهرا (س) رسید.

وی با بیان اینکه برای ساخت این المان از طراحی ایرانی-اسلامی بهره گرفته شده، افزود: این المان قرار است همزمان با هفته دفاع مقدس افتتاح شود.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین از تکمیل دو ساختمان به مساحت‌های هریک ۲۵ هزار متر مربع در سایت حکیمیه(تهران شمال) خبر داد و گفت: این دو ساختمان هریک محوطه سازی در حدود ۱۰ هزار مترمربع را نیز داراست.

هاشمی خاطرنشان کرد: سایت حکیمیه مربوط به واحد تهران شمال حدود ۲۰ هکتار مساحت دارد که طرح تجمیع ساختمان‌های تهران شمال در آن انجام خواهد شد. طراحی کامل سایت و ساختمان‌های این مجمتع انجام شده و به تصویب شورای عالی معماری دانشگاه رسیده است. بزودی حدود ٧٠ هزار متر مربع فضای مسقف و محوطه در شروع سال تحصیلی به بهره برداری خواهد رسید.