حوزه علوم اسلامی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  سلسله دروس اساتید برجسته حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در کانال رسمی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان منتشر می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان، سید علی  اصغر حسینی گفت : همزمان با آغاز سال جدید تحصیلی حوزه علوم اسلامی، سلسله دروس حجت الاسلام و المسلمین صدیقی، حجت الاسلام و المسلمین استاد جاودان و حجت الاسلام و المسلمین دکتر خسروپناه در کانال رسمی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان منتشر می شود.

وی افزود: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، بیش از ۱۵ عنوان درسی در قالب ۲۰۰ جلسه صوتی از اساتید برجسته حوزه علوم اسلامی از چهارم  مهر ماه در کانال رسمی این حوزه به آدرس@ehodat  منتشر خواهد شد .

مدیر روابط عمومی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان ادامه داد: شرح متون حدیثی حجت اسلام و المسلمین صدیقی، سلسله دروس تاریخ اسلام حجت اسلام و المسلمین استاد محمد علی جاودان و کلام اسلامی حجت الاسلام و المسلمین دکتر خسروپناه آماده انتشار عمومی شده و دروس سایر اساتید در موضوعاتی مانند اخلاق اسلامی، نظام سیاسی اسلام، جریان شناسی فکری و فرهنگی، انسان شناسی، تفسیر قرآن، شرح نهج البلاغه و صحیفه سجادیه و ادبیات عرب نیز به مرور در کانال رسمی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به استقبال عمومی از انتشار دروس مراجع و اساتید برجسته حوزه علمیه در سایت حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان افزود: تاکنون بیش از ۱۰۰ درس از آیات عظام سبحانی و مکارم شیرازی همچنین دیگر اساتید برجسته حوزه  علمیه در سایت رسمی حوزه علوم اسلامی منتشر شده است که با توجه به استقبال عمومی مخاطبان، انتشار این دروس در سایت نیز ادامه خواهد داشت.