سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه در سی وسومین کنفرانس جهانی "IASP" که از ۲۹ شهریور ماه به مدت ۵ روز در شهر مسکو روسیه برگزار شد، حضور پیدا کرد.

تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد با بزرگترین پارک علم و فناوری روسیه

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، معصومه خان احمدی به منظور استفاده از تجربیات و اطلاعات، به اشتراک گذاشتن دانش‌های فنی، دسترسی به منابع انجمن و تعامل مشترک بین پارک‌های علم و فناوری و به ویژه بین شرکت‌های دانش بنیان مستقر در آنها در این کنفرانس حضور پیدا کرد.

خان احمدی در نخستین روز این کنفرانس در دو ملاقات با تکنو پارک روسیه و کمپانی اس جی اس که در زمینه نفت، انرژی و محیط زیست فعال هستند حضور پیدا کرد و در هر دو مورد بر انتقال فناوری و فروش محصولات فناورانه تاکید شد.
این کنفرانس از ۲۹ شهریور ماه در شهر مسکو آغاز شده و به مدت ۵ روز با شعار “ذهن جهانی؛ تعامل نهادهای نوآور در جهت بین‌الملل گرایی، پایداری و رشد” ادامه دارد. شرکت کنندگان در این کنفرانس برآنند تا راهکارهایی برای افزایش نقش پارک‌های علم و فناوری و ارتقای مفهوم ذهن جهانی بیابند.
گفتنی است، انجمن بین المللی پارک های علم و فناوری دنیا (IASP) یک انجمن دانش بنیان است که در سال ۱۹۸۴ (۱۳۶۳) ایجاد شده است و شبکه گسترده این انجمن ۴۰۰ عضو از ۷۳ کشور دارد که سهم ایران ۲۰ عضو است. این انجمن همچنین دارای شش بخش است که در آفریقا، آسیا، آسیای جنوب شرقی، اروپا، آمریکای لاتین و آمریکای شمالی مستقر هستند و مقر اصلی آن در مالاگای اسپانیا و دفتر دوم در پکن چین است و تاکنون ۳۲ کنفرانس و ۹۵ رویداد و سمینار برگزار کرده است.