سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – با حضور دکتر ابراهیم واشقانی فراهانی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم‌نامه همکاری این دانشگاه با بزرگترین پارک علم و فناوری روسیه منعقد شد.

تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد با بزرگترین پارک علم و فناوری روسیه

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی با پارک علم و فناوری skolkova روسیه طی مراسمی در حاشیه سی و سومین اجلاس جهانی پارک‌های علم وفناوری که به مدت سه روز در مسکو و با حضور رؤسای پارک‌های فناوری جهان به عنوان بزرگ‌ترین رویداد جهانی در این حوزه برگزار شد، به امضای طرفین رسید.

در این مراسم دکتر واشقانی فراهانی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی طی سخنانی به معرفی توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان پرداخت و افزود: این تفاهم‌نامه شروع خوبی برای توسعه فعالیت‌های فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در سطح بین‌المللی خواهد بود.

وی افزود: این تفاهم‌نامه به سه زبان انگلیسی، فارسی و روسی امضا شد و مهمترین نقطه عطف آن، راه‌اندازی دفتر دانشگاه آزاد در پارک skolkova و همچنین راه‌اندازی دفتر بزرگترین پارک روسیه در دانشگاه آزاد اسلامی است.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، موضوع این تفاهم‌نامه در راستای انجام فعالیت‌هایی چون آموزش، توسعه و فناوری، برگزاری نمایشگاه‌های مشترک و … است که به امضای دکتر واشقانی رسید. در این برنامه رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، مدیر کل دفتر توسعه فناوری و ارتباط باصنعت دانشگاه، مسؤول دفتر راه‌اندازی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و مسؤولین دفتر دانشگاه آزاد اسلامی در مسکو دکتر واشقانی را همراهی می‌کردند.