سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه غیر انتفاعی و مؤسسات غیر دولتی گفت: در هفته دفاع مقدس مزار شهدای گمنام در سراسر کشور با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عطرافشانی می‌شود.
علی آهومنش رئیس دانشگاه غیر انتفاعی و مؤسسات غیر دولتی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  با اشاره به برنامه‌های این دانشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در سراسر مراکز دانشگاهی با برگزاری مراسم سخنرانی و خاطره‌نویسی ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا ایثارگری‌های رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس یاد می‌شود.
وی یاد‌آورشد: برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع دفاع مقدس و ایثارگری‌های بسیجیان در دوران جنگ با هدف آشنایی نسل جوان با شرایط آن موقع انجام می‌شود.
آهومنش ادامه داد:‌ غباروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در دانشگاه غیر انتفاعی بوده که با این کار یاد و خاطره شهدای گران‌قدر در بین دانشجویان و استادان دانشگاه غیر انتفاعی زنده نگه داشته می‌شود.
رئیس دانشگاه غیر انتفاعی و مؤسسات غیر دولتی عنوان کرد: آشنایی بیشتر دانشجویان و نسل جوان با خاطرات و رشادت‌های رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس سبب ترویج فرهنگ انقلابی در بین آنها می‌شود.
وی افزود: برگزاری مراسم شب شهر در دانشگاه‌های غیر انتفاعی با موضوعات جنگ، دفاع و تلاش بی‌وقفه در بین دانشجویان، استادان و کارمندان این دانشگاه با هدف تقویت روحیه استکبار ستیزی صورت می‌گیرد.