سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا-رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت:نتایج رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی بعد از ساعت ۱۴ امروز پنج شنبه یکم مهر در سایت آزمون اعلام می شود.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز پنجشنبه گروه فرهنگی ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد بهروز دانشیان اظهار داشت: داوطلبان می توانند بعد از ساعت ۱۴ با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.com از نتایج انتخاب رشته خود مطلع شوند.
همچنین پذیرفته شدگان می توانند با مراجعه به پورتال مرکز سنجش و پذیرش به نشانیsanjesh.iau.ac.ir و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام از زمان و مدارک لازم برای ثبت نام مطلع شده و در طول هفته بعد به واحد های محل قبولی خود برای ثبت نام مراجعه کنند.
ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی از
طریق سامانه http://www.azmoon.org تا نهم مهرماه ادامه خواهد داشت.
پیش از این رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفته بود که امسال در ۷۰۴ رشته محل حدود ۷۰هزار نفر پذیرش خواهند داشت و پیش بینی کرده بود با افتی که در ثبت نام در این دانشگاه وجود داشته ، کمتر از ۷۰ هزار نفر برای حضور در کلاس ها ثبت نام کنند. به گفته وی بیشترین متقاضی و رقابت در گروه علوم پزشکی به ویژه در سه رشته دندان پزشکی، داروسازی و پزشکی بوده و ظرفیت پذیرش در رشته محل های علوم پزشکی امسال کمتر از ۱۰ هزار نفر است.