محمد سعید تسلیمیسایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – قائم مقام وزیر علوم گفت: ضرورت دارد مدیران آموزش عالی همواره به فراگیری قوانین بالادستی و آیین نامه ها و بخشنامه های ابلاغی و عمل به آنها اهتمام داشته باشند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، محمد سعید تسلیمی، در سیزدهمین نشست ماهانه شورای مدیران وزارت علوم گفت: از آنجا که کارکردها در حوزه های مختلف به نوعی به یکدیگر مرتبط هستند، بر این اساس مسئولیت های مدیران تضامنی است و هر مدیر علاوه بر زیرمجموعه خود برای پیشرفت و توفیقات کلیت آموزش عالی احساس مسئولیت می کند.

وی تأکید کرد: شایسته است مدیران آموزش عالی ضمن ارزیابی مستمر، فاصله عملکرد و بازدهی حوزه مسئولیت خود با استانداردها و انتظارات را برآورد کرده و  با برنامه ریزی های جامع تر و تعیین راهکارهای مؤثرتر به تحقق اهداف آموزش عالی بیش از پیش عینیت و سرعت بخشند.

قائم مقام وزیر علوم گفت: ضرورت دارد  مدیران آموزش عالی همواره به فراگیری قوانین بالادستی و آیین نامه ها و بخشنامه های ابلاغی و عمل به آنها اهتمام داشته و تقویت روزافزون بنیه های مدیریتی خود را وجهه همت قرار دهند.

وی خاطر نشان کرد: باید از  زمان حداکثر استفاده را کرده و در دوران مسئولیت به عنوان مدیران ستاد، دانشگاه ها و  مراکز پژوهش و فناوری در پیاده کردن طرح ساماندهی جامع آموزش عالی مساعدت کرد.