سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشجویان جدیدالورود دانشگاه صنعتی شریف دوران دانشجویی خود را با زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) آغاز می‌کنند.

دانشگاه شریف

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه صنعتی شریف هرساله به منظور آشنایی ورودی‌های جدید با فضای دانشگاه صنعتی شریف و مناسبات آن و افزایش آمادگی دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی برای ورود به این دانشگاه، اردویی همراه با برنامه‌های مختلف علمی، فرهنگی و تفریحی در مشهد مقدس برگزار می‌کند.

دانشجویان در این اردو علاوه بر شرکت در برنامه‌های مختلف همچون نشست با اساتید رشته خود به منظور آشنایی بیشتر با رشته تحصیلی و فضای شغلی آینده آن، شرکت در مسابقات علمی، فرهنگی و ورزشی و همچنین بهره بردن از کارگاه‌های آموزشی متنوع مانند زندگی خوابگاهی و … دوران دانشجویی خود را با زیارت پر برکت حرم مطهر امام رضا (ع) آغاز خواهند کرد.

ورودی‌های جدید از ۳ تا ۵ مهرماه (همزمان با ثبت نام در دانشگاه) فرصت دارند جهت حضور در اردوی راه روشن در محل تالارهای دانشگاه صنعتی شریف ثبت نام خود را انجام دهند. زمان برگزاری اردو از روز دوشنبه ۵ تا ۹ مهرماه اعلام شده است.

بر اساس اعلام دانشگاه صنعتی شریف، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09032975410 تماس بگیرند.