دانشگاه علمی کاربردی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – برنامه های هفته دفاع مقدس دانشگاه جامع علمی کاربردی برای واحدها و مراکز استانی این دانشگاه تشریح شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، از سوی واحدها و مراکز استانی این دانشگاه در هفته دفاع مقدس نمایشگاه‌های آثار فرهنگی، علمی و هنری برگزار می شود.

همچنین از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی در هفته دفاع مقدس کرسی‌های آزاد اندیشی با موضوع تبیین نقش دانشگاهیان در دفاع مقدس، رفع شبهات احتمالی، ارتقا سطح بینش دانشجویان در خصوص فرهنگ ایثارگری، مقاومت و پایداری برگزار خواهد شد.

برگزاری مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدا، بازدید از آسایشگاه جانبازان، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان از دیگر برنامه های این دانشگاه در هفته دفاع مقدس است که توسط اداره کل شاهد و ایثارگر این دانشگاه برگزار می شود.

همچنین از سوی بسیج کارکنان این دانشگاه نیز مراسم شب خاطره ویژه کارکنان دانشگاه اجرا خواهد شد.

برپایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس، سنگربندی و استفاده از نمادهای ایثار و شهادت از دیگر برنامه های این دانشگاه در این هفته است که توسط بسیج دانشجویی برگزار می شود.