سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون آموزشی دانشگاه تهران از اعلام ثبت نام پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ این دانشگاه خبر داد.

حسین حسینی معاون آموزشی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: ثبت نام الکترونیکی غیرحضوری این افراد در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۴/ ۷/ ۱۳۹۵ و ۵/ ۷/ ۱۳۹۵ از طریق سامانه پذیرش دانشجویان ورودی جدید دانشگاه تهران انجام می شود.
وی ادامه داد: دانشجویان از مراجعه حضوری برای ثبت نام خودداری کنند ثبت نام و ارائه مدارک پذیرفته‌شدگان به صورت غیر حضوری انجام می‌شود.
معاون آموزشی دانشگاه تهران بیان کرد: ثبت نام الکترونیکی مرحله اول ثبت نام در این دانشگاه ضروری است و پذیرفته‌شدگان برای تکمیل ثبت نام حضوری در تاریخ‌هایی که متعاقباً از طریق همین تارنما اعلام می شود به دانشکده‌های مربوطه مراجعه نمایند.
حسینی با بیان اینکه عدم ثبت‌نام در تاریخ های فوق به‌منزله انصراف تلقی می شود، اضافه کرد: داوطلبان باید در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت این دانشگاه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
معاون آموزشی دانشگاه تهران یادآور شد: با توجه به اینکه ثبت‌نام در مرحله دوم به صورت غیر حضوری است منحصرا از طریق شبکه اینترنتی دانشگاه تهران انجام شود.