سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا-مدیرکل تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات ویژه ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی می توانند تا پایان مهر با مراجعه به بانک های عامل، از این تسهیلات بهره مند شوند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد، فرید ذاکر اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی پیرو منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج و حمایت از سنت حسنه ازدواج و سیاست های کلی، برای حمایت از زوج های جوان، از ۶ شهریور سال ۹۳ همزمان با ولادت حضرت معصومه (س)، پرداخت وام های ۲۰۰ میلیون ریالی ویژه ازدواج دانشجویی را آغاز کرد.
وی افزود: بر این اساس تمامی دانشجویانی که تاریخ عقد آنها بعد از ۶ شهریور ۹۳ بود، می توانستند در سامانه ثبت نام و از تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی ازدواج بهره مند شوند و چنانچه زوج و زوجه هر دو از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی باشند به هر نفر هرکدام مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات ویژه ازدواج تعلق می گیرد.
مدیرکل تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه بر اساس مذاکرات صورت گرفته، بانک های پست بانک و صندوق کارآفرینی امید به عنوان بانک های عامل در سامانه معرفی شده اند، افزود: برای دریافت وام ازدواج دانشگاه آزاد اسلامی ۱۸ هزار و ۶۳۲ دانشجو ثبت نام کرده اند که ۱۲ هزار و ۲۵ نفر از آنها وام ازدواج دریافت کرده اند.
وی با بیان اینکه بر این اساس ۶ هزار و ۶۰۷ نفر باقیمانده تاکنون به دلایلی از جمله مراجعه نکردن به بانک های عامل، تشکیل ندادن و نقص در پرونده موفق به دریافت این وام نشده اند، گفت: در راستای حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از زوج های جوان، این افراد می توانند تا پایان مهر برای دریافت وام ازدواج دانشگاه آزاد اسلامی به بانک های عامل مراجعه کنند.
مدیر کل تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه www.vameezdevaj.sandoghrefah.iau.ir با وارد کردن کد رهگیری و رمز عبور خود، از بانک عامل معرفی شده اطلاع یابند.
ذاکر، با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی از لحاظ تامین منابع مشکلی ندارد، گفت: براساس توافق صورت گرفته با بانک های مذکور تسهیلات ویژه ازدواج به متقاضیانی که پرونده آنها تکمیل شده در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت خواهد شد.
فراهنگ**۹۳۳۸**۱۰۲۷**خبرنگار: صدیقه بهارلو**انتشار دهنده محمدجواد دهقانی

برچسب ها : , ,