اختتامیه جشنواره فیلم دانشجویی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – دبیر هفتمین جشنواره فیلم دانشجویی از اضافه شدن بخش دانشگاه اسلامی به هفتمین جشنواره بین المللی دانشجویی فیلم خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان، کاظم نظری گفت: امسال برای اولین بار، بخش دانشگاه اسلامی با همکاری حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در هفتمین جشنواره بین المللی دانشجویی فیلم ایجاد شده است.  

وی ادامه داد: معرفت جویان، دانش آموختگان همچنین دانشجویانی علاقمند می توانند تولیدات خود در دو قالب فیلم داستانی و مستند به بخش مذکور ارسال کنند.

دبیر هفتمین جشنواره فیلم دانشجویی یادآورشد: در بخش دانشگاه اسلامی، موضوعاتی مانند دانشجوی انقلابی و دانشگاه اسلامی، علوم دانشگاهی و تمدن اسلامی، علوم اسلامی و هویت ایرانی، جهاد فرهنگی و دانشجوی انقلابی، جهاد علمی و دانشجوی انقلابی، فعالیت های جهادی و دانشگاه اسلامی در نظر گرفته شده و علاقمندان می توانند فیلم های داستانی یا مستند خود را به این بخش ارسال کنند.

وی گفت : کسانی که دو سال از زمان فارغ التحصیلی آنان گذشته باشد نیز می توانند در این جشنواره شرکت کنند. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.festival.iribu.ac.ir و یا با مراکز حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در سراسر کشور مراجعه کنند.